Navigace
Domů
Články
Ke stažení
Diskuzní Fórum
Kalendář akcí
Odkazy
Kontaktujte nás
Galerie fotek
Hráči:
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Dan Lezak
Vítejte
Vítejte na našem webu
Doma s Konicí
NovinkaV sobotu 22. dubna nás čekal doma další tým naší soutěže. Přijel k nám tým Sokola Konice. Po zkušenosti z Konice jsme věděli co nás čeká za soupeře a že budem opět dobývat soupeřovu branku se skvělou golmankou.
Soupeřovu branku jsme ostřelovali, ale né a né zakončit přesně. Ke gólu nám pomohl až faul soupeře v pokutovém území a následně s přehledem proměněný pokutový kop. Pokračovali jsme v tlaku. Na další branku jsme museli čekat dalších deset minut, kdy se prosadil individuálně Marťa Skalský. Poslední branky jsme se dočkali až v závěru, kdy se po brejku prosadil krásně Zdeňa Král.
Jsme rádi, že se kluci proti dobře bránícímu soupeři dokázali prosadit a uspět. Mohli jsme vidět také mnoho pohledných kombinací se zakončením. Snad se klukům vrací podzimní pohoda a fotbalovost.

Sokol Konice 3:0 (2:0) Skalský 2x, Král

Hráli:
Antoniazi (od 40.min Krampla) - Hrubča, Čelůstka, Dvorský, Havelka, Matula, Ťapťuch, Lysák, Skalský, Král, Hiksch, Macháček,
Doma se Zábřehem
NovinkaTaké o velikonoční neděli 16. dubna jsme hráli další zápas naší soutěže. Přijeli k nám hráči Sulka Zábřeh. Po minulém zápase byli kluci nabuzeni a toužili si připsat další uspěšný zápas. Soupeře jsme tlačili a nepouštěli ho na dostřel naší branky. Kluci se snažili o časté zakončení, jen se nám nedařilo prosadit. Chyběla přesnost a také soupeře držel výborný golman. Ale jen on na vše nestačil a my jsme se začali prosazovat. Konečných pět branek mohlo být klidně i dvojnásobně více, šancí jsme měli spoustu. Je jen škoda, že na branku potřebujem spoustu šancí. Šance si vytváříme, ale jen málo z nich dokážeme proměnit.

Sulko Zábřeh 5:0 (3:0) Macháček, Skalský, Krampla, Král, Čelůstka

Hráli:
Antoniazi, Volf - Hrubča, Čelůstka, Dvorský, Havelka, Matula, Ťapťuch, Lysák, Skalský, Král, Hiksch, Macháček, Ležák, Krampla
Konečně výhra v Dubu
Novinka V sobotu 8. dubna jsme jeli k dalšímu zápasu do Dubu nad Moravou. Konečně se nám vrátili někteří marodi a zlepšila se i hra. Kluci moc toužili konečně na jaře uspět a dávali do hry vše. Kvalitní soupeř také hrozil a my jsme viděli kvalitní utkání od obou týmů. Konečně jsme také stříleli a domácí golman měl hodně práce. Skvěle nám vyšel druhý poločas, kdy jsme se dostávali do mnoha šancí a konečně i přesně zakončovali. Své první góly za nás dala posila z Přerova Honza Macháček. Utkání také zdobily skvělé individuální výkony některých hráčů a bojovnost ostatních.

Dub nad Moravou 5:1 (1:0) Skalský 2x, Macháček 2x, Matula

Hráli:
Volf, Antoniazi - Sedlák, Hrubča, Čelůstka, Dvorský, Matula, Ťapťuch, Lysák, Skalský, Král, Hiksch, Macháček, Ležák, Krampla
Derby s Kozlovicemi
NovinkaV neděli 2. dubna odehráli mladší žáci další mistrovské utkání a to derby s Kozlovicemi. Do zápasu šli kluci s nadšením a touhou uspět. Jenom že jsme nezachytili úvod zápasu a snad po deseti vteřinách inkasovali. To soupeř potřeboval a zbytek zápasu se jen soustředil na odkopy, zdržování a případné brejkové situace. Nás opět zklamalo zakončení a přesnost. Chybí nám ve finální fázi pohoda a klid co měli kluci v podzimní části.

Kozlovice 1:3 (0:2) Skalský

Hráli:
Antoniazi,Volf - Hrubča, Čelůstka, Dvorský, Havelka, Matula, Ťapťuch, Lysák, Skalský, Král, Hiksch, Krampla
Zklamání na Nových sadech
NovinkaV neděli 26. března jsme se sešli k dalšímu zápasu na hřišti Nových sadů. Kromě dvou marodů jsme se sešli v plné síle. Dočkali jsme se ale velkého zklamání. Soupeř na nás v prvním poločase vletěl a než jsme zjistili, že jsme na hřišti, byl poločas a my měli čtyřgólové manko. Po promluvě v kabině jsme chtěli na soupeře vlítnout my. Zastavila nás ale nepřesnost a neproměnění šancí. Soupeř nás nakonec ke korigování výsledku nepustil a my jsme odjeli domů s prázdnou.

Nové sady 0:4 (0:4)

Sestava:
Volf, Antoniazi - Hrubča, Čelůstka, Dvorský, Havelka, Matula, Ťapťuch, Lysák, Skalský, Král, Hiksch, Zaoral, Ležák, Krampla,
Doma Jeseník
Novinka V neděli 19. března nás čekalo první utkání jarní sezóny. Na začátek nás čekal soupeř z nejtěžších a to první tým tabulky FK Jeseník. Velice smolné utkání. Soupeř byl aktivnější v prvních deseti minutách a zaslouženě šel do vedení. Po obdrženém gólu přidal náš tým na aktivitě, dobře kombinoval a dokázal si vypracovat slibné šance. Zasloužené vyrovnání přišlo z kopačky Míši Rychlíka a bylo jen škoda, že některá z dobrých příležitostí neznamenala vedoucí gól. Ve druhé půli jsme již byli výrazně lepším týmem, soupeře přehrávali, ale z mnoha šancí dokázali proměnit pouze dvě. V tomto ohledu byl soupeř velmi produktivní, neboť s ojedinělých akcí, dal dva góly a v samotném závěru, po rohovém kopu hlavou, strhl vítězství na svou stranu.

FK Jeseník 3:4 (1:1) Rychlík, Matula, Zaoral
Sestava:
Antoniazi, Volf - Hiksch, Král, Dvorský, Ťapťuch, Matula, Skalský, Lysák, Hrubča, Havelka, Krampla, Zaoral, Rychlík, Ležák, Čelůstka
Příprava s Horní Moštěnicí
Novinka V neděli 12. března nás čekal poslední přípravný zápas před prvním mistrovským utkáním. Jako soupeře jsme si pozvali hráče Horní Moštěnice. Šlo hlavně o přípravu a znovu si osvojit hru na trávě a na větším prostoru. Kluci si zastříleli a vyzkoušeli jiné pozice.

Horní Moštěnice 16:0 (6:0) Matula3x, Skalský 2x, Dvorský 2x, Lysák 2x, Hiksch 2x, Krampla 2x, Rychlík, Ťapťuch, Král

Sestava:
Antoniazi - Hrubča, Čelůstka, Dvorský, Matula, Ťapťuch, Lysák, Skalský, Král, Hiksch, Rychlík, Krampla

V neděli 19. března nás čeká od 9:00 první mistrovské utkání doma s FK Jeseník. Sraz hráčů v 8:00 na hřišti.
Přátelák s Holešovem
Novinka V sobotu 4. března jsme se po dlouhé době sešli venku na hřišti ve Všetulích, kde nás čekalo přátelské utkání na umělé trávě. Jako soupeře si nás pozval tým SFK Holešov. Se soupeřem jsme se potkali už v hale a věděli jsme, že nás čeká kvalitní soupeř. Po některých omluvenkách jsme se sešli v hojném počtu a dokázali jsme, že jsme přes zimu fotbal nezapomněli. Bylo to vyrovnané utkání plné šancí na obou stranách a spravedlivým výsledkem.

SFK Holešov 4:4 (2:1) Skalský, Lysák, Krampla, Macháček

Sestava:
Volf - Hrubča, Čelůstka, Dvorský, Havelka, Matula, Ťapťuch, Lysák, Skalský, Macháček, Ležák
Turnaj v Bystřici
Novinka V neděli 29. ledna se mladší žáci zúčastnili halového turnaje v Bystřici pod Hostýnem pořádaný týmem z Prusinovic. Po mnoha omluvenkách jsme tým dali nakonec dohromady. Kluci hráli ofenzivní fotbal s přesnou kombinací, které chyběla ještě přesnější koncovka. Branek mohlo být ještě více. Kluci nepoznali hořkost porážky a s přehledem turnaj ovládli.

Loukov 2:0 Skalský, Lysák
Chvalčov 2:1 Skalský, Ležák
Bezměrov 4:4 Lysák 2x, Rychlík, Ťapťuch
Holešov 2:0 Lysák, Rychlík
Prusinovice 4:0 Skalský 2x, Rychlík 2x

Želatovice 13 bodů (14:5)
Holešov 12 bodů (12:5)
Bezměrov 7 bodů (10:15)
Chvalčov 7 bodů (9:6)
Prusinovice 2 body (4:11)
Loukov 1 bod (3:10)

Hráli:
Šimon Havelka, Michal Krampla - Honza Hrubča, Dominik Matula, Tom Ťapťuch, Robert Lysák, Martin Skalský, Dan Ležák, Míša Rychlík
Halový turnaj v Tovačově
NovinkaV neděli 18. prosince se polovina týmu zúčastnila halového turnaje v Tovačově. Čekaly nás týmy z okresu a také týmy z krajského přeboru. Kluci hráli pohledný fotbal plný kombinací a zakončení. Dalo by se říct dokonalý fotbal s nějakou tou chybičkou. Když se chybička vyskytla, zachraňoval situace spolehlivý brankář. Jako jediný tým turnaje jsme neokusili hořkost porážky a turnaj vyhráli. Děkujem hráčům za předvedenou hru a gratulujem jim k prvenství.

Křenovice 4:0 Matula 3x, Král
Tovačov 2:2 Matula, Rychlík
N.Sady 04 1:0 Matula
H.Moštěnice 3:0 Skalský 2x, Ťapťuch
Čechovice 0:0
N.Sady 05 2:0 Sedlák, Lysák
Těšetice 2:1 Skalský 2x
Hráli:
Petr Volf - David Sedlák, Vojta Dvorský, Dominik Matula, Tom Ťapťuch, Robert Lysák, Martin Skalský, Zdeněk Král, Míša Rychlík

A protože se blíží Vánoce, chtěli bychom popřát všem hráčům, rodičům, rodinným příslušníkům a fanouškům KRÁSNÉ A VESELÉ VÁNOCE, bohatého ježíška, hodně štěstíčka a zdravíčka a ať se zase v Novém roce všichni sejdeme.
Poslední podzinmí zápas
NovinkaV neděli 6. listopadu nás čekal poslední mistrovský zápas doma se Šternberkem. Čekal nás poslední tým naší soutěže. Na první gól jsme si museli chvilku počkat, ale pak se s nimi roztrhl pytel. S vidinou , že si chtějí dát všichni gól, jsme zapomínali i na zadní vrátka a soupeř se několikrát dostal k samostatnému úniku. Naštěstí byla jeho úspěšnost malá a tak jsme jen jednou inkasovali.

Po utkání jsme podzimní část sezóny krátce zhodnotili a ukončili jsme venkovní část sezóny. Teď se budem připravovat v hale a těšit se na jarní část sezóny.
Tréninky budou každý pátek od 18:00 do 19:20 v hale ISŠ technická Přerov, Kouřilkova ulice.

Šternberk 10:1 (6:1) Ležák 2x, Krampla 2x, Lysák, Skalský, Král, Ťapťuch, Sedlák, Rychlík

Hráli:
Patrik Antoniazi, Petr Volf - David Sedlák, Jan Hrubča, Tomáš Čelůstka, Šimon Havelka, Dominik Matula, Tom Ťapťuch, Robert Lysák, Martin Skalský, Zdeněk Král, Matouš Hiksch, Adam Zaoral, Michael Rychlík, Dan Ležák, Michal Krampla
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.