Nejnovější člen: hvvzwbhisrx
Vítejte
Vítejte na našem webu
V Jeseníku
Novinka V sobotu 20 srpna se nové družstvo mladších žáků vydalo autobusem k prvnímu mistrovskému utkání do dalekého Jeseníku. Na to , že jsou stále prázdniny jsme se sešli v hojném počtu. Mnoho hráčů čekalo první utkání za mladší žáky a zvykaní si na větší hřiště a náročnější soutěž.
Po dobrém startu jsme se také dočkali i prvního gólu, kdy se po rohu Toma Ťapťucha trefil střelec dne Zdenda Král. Dostávali jsme se i do dalších šancí, ale na obou stranách kralovali golmani. Soupeř dokázal také jednu šanci využít a šlo se do kabin za nerozhodného stavu. Druhý poločas nejde ani popsat, byl to děs a hrůza. Do naši branky padal jeden gól za druhým. Konečné skóre 3:10 je děsivé.

Jeseník 3:10 (1:1) Král 2x, Matula

Hráli:
Patrik Antoniazi, Oliver Škuta - David Sedlák, Honza Hrubča, Tomáš Čelůstka, Vojta Dvorský, Šimon Havelka, Domča Matula, Tom Ťapťuch, Adam Zaoral, Martin Skalský, Zdeňa Král, Matouš Hiksch, Dan Ležák
Nová sezóna
Novinka V úterý 2. srpna zahájí přípravu na novou sezónu mladší žáci. Tréninky budou opět kažké úterý a každý čtvrtek od 16:30 do 18:00. Chceme-li se na novou sezónu důkladně připravit, bude nutné potrénovat. Věřím, že kdo bude přes prázdniny doma, tak se tréninku zúčastní. Do začátku nové sezóny moc času nebude, neboť už v sobotu 20. srpna odehrajeme první mistrovské utkání na hřišti FK Jeseník. Následně do konce prázdnin odehrajeme ještě další tři zápasy.

SO 20. srpna venku FK Jeseník 13:30
ST 24. srpna doma Čechovice 18:00
NE 28. srpna doma Nové sady 10:45
ST 31. srpna doma Černovír 17:00

Memoriál
Novinka Víkend za námi a my máme za sebou i Memoriál L. Němce a V. Zbořila. I když jsme měli povolen start starších kluků, měli jsme stejně jen jednoho a tak kluci hráli se stejně starými kluky a někteří kluci byli dokonce mladší. Před kluky musíme smeknout za to co předváděli a jak trápili soupeře zvučných jmen. Někdy jim chybělo k lepšímu výsledku jen trocha štěstíčka, širší kádr a nebo jim utkání pokazil jeden nejmenovaný rozhodčí. Stačilo to sice na konečné 14. místo. Pro nás, trenéry, rodiče a fanoušky mladších žáků byli kluci stejně nejlepší. Musíme poděkovat našemu trenérovi Peťovi Caletkovi, za to jak kluky připravil a rodičům za mohutné povzbuzování.

Hráli:
Patrik Antoniazi, Oliver Škuta - Vojta Dvorský, David Sedlák, Mara Cagaš, Martin Skalský, Dominik Matula, Zdeňa Král, Robik Lysák, Tom Ťapťuch, Míša Rychlík, Dominik Bukva, Pavel Caletka, Míša Krampla
Memoriál
NovinkaTak jsme se ani nenadáli a mistrovská sezóna je za námi. Teď už kluky čeká pouze vrchol sezóny - Memoriál v Želatovicích. Los kluky nalosoval do skupiny B. Jejich soupeři budou týmy SK Sigma Olomouc, MŠK Fomat Martin a FC Viktoria Plzeň. Jde o atraktivní soupeře a věříme, že jména soupeřů kluky namotivují a vyburcují k co nejlepším výkonům. Kluky určitě podpoří velké množství rodičů a fanoušků mladších žáků a vytvoří jim super atmosféru. KLUCI BOJUJTE

Pátek 10. června:
11:00 SK Sigma Olomouc
14:00 MŠK Fomat Martin
17:00 FC Viktoria Plzeň
Poslední zápas v sezóně jsme zakončili výhrou
NovinkaV sobotu jsme zakončili sezónu domácím zápasem s Bohuňovicemi výhrou 7:2. Byli jsme v zápase lepším celkem, ale soupeř nás při zvolnění tempa vždy uměl potrestat. Zejména v prvním poločase, když jsme vedli 2:0, tak se soupeř vrátil do zápasu gólem na 2:1. Naštěstí jsme přidali do přestávky další góly a vítězství jsme si pohlídali i v druhém poločase. Dařily se nám rychlé přechody do útoku, míče jsme zbytečně nezpomalovali a tím jsme obranu soupeře dostali pod tlak z čehož pramenily naše další góly.
Toto utkání bylo pro oko diváka pohledné, kluci na hřišti předváděli pěkné fotbalové akce. V tabulce nám patří 8. místo (z 16 družstev) se 45 body a ani dohrávka ostatních nás již neovlivní. Bylo to naše poslední vystoupení před memoriélem, který začne již v pátek a na který se všichni těšíme. Před memoriálem máme ještě trénink 7.6. v úterý a pak již v pátek začnou ostré boje ve skupinách.
Změna začátku utkání mladších žáků v Čechovicích
NovinkaVe středu 1.6.2016 sehrají mladší žáci zápas v Čechovicích. Začátek je v 18:30, sraz na místě v 17:55. Doprava dle vlastních možností, v případě potíží kontaktujte trenéra.
Zápas v Kozlovicích
NovinkaV tomto utkání jsme měli před sebou kvalitního soupeře, který je na 1.místě tabulky. Průběh zápasu tomu odpovídal - naši hráči se dostávali pod tlak a z toho pramenily i góly v naší síti. Přestože jsme prohráli 8:0, tak se zápas povedl oběma brankářům. V 1. poločase chytal Patrik Antoniazi a v 2.poločase Oliver Škuta. Oba předvedli v zápase řadu hodně dobrých zákroků. Naše sestava nebyla úplně nejsilnější - někteří hráči nehráli kvůli nemoci (Marek Cagaš, Miša Rychlík) a někteří naskočili po nemoci (Robik Lysák). V zápase to bylo znát. Kluci si v obraně vyzkoušeli hru pod tlakem a víme v čem se musíme zlepšit. Rozhodně i přes výsledek, který byl jednoznačný, nehráli kluci tak špatně a za výkon zaslouží uznání.
Utkání s Konicí
NovinkaSokol Konice – FC Želatovice 4 : 0 ( 1 : 0 )

Sestava : Škuta O. – Cagaš M., Vencel, Havelka - Lysák, Král Z., Rychlík M. - Ťapťuch

Střídající hráči : Haluzík, Hrubča, Němčák

Oslabený tým nepodal špatný výkon, ale nedokázali jsme proměnit žádnou z vypracovaných šancí. Naopak soupeř dokázal potrestat sebemenší naše zaváhání.
FC Želatovice - Slovan Černovír 3 : 1 ( 1 : 1 )
NovinkaFC Želatovice - Slovan Černovír 3 : 1 ( 1 : 1 )
Góly: Lysák R. 2, Matula
Přihrávky : Sedlák, Skalský, Hrubča
Sestava : Škuta O. – Cagaš M., Sedlák, Vencel – Lysák R., Matula, Skalský - Ťapťuch
Střídající hráči : Hrubča, Havelka Š.,Kratochvíl A., Haluzík

Od počátku utkání jsme byli lepším týmem, ale naši převahu jsme dokázali vyjádřit až ve 25.minutě, když se po přihrávce Davida Sedláka, trefil Dominik Matula. Bohužel v poslední minutě první půle zahrával soupeř rohový kop a hlavou vyrovnal na poločasových 1:1.
I ve druhé půli jsme byli lepším týmem a hned v úvodní minutě, našel před soupeřovou brankou Marťa Skalský volného Robika Lysáka a ten střelou zblízka, dostal náš tým znovu do vedení. Za další aktivitu jsme byli odměněni ve 42.minutě, když Honza Hrubča poslal míč rozběhnutému Robikovi Lysákovi a ten přesnou přízemní střelou zvýšil na 3:1. Ve zbývajících minutách kluci předváděli pěkný kombinační fotbal, ale další gól se nám již vstřelit nepodařilo.
Přátelák v Beňově
Novinka Ve čtvrtek 7.dubna jsme se místo tréninku sešli v Beňově k přáteskému utkání s místním FC Beňov. Tým doplněný o hráče starší přípravky a pouze se dvěma hráči mladších žáků prohrál 3:4 po poločase 0:3. Po strašném prvním poločase jsme začali ve druhé půlce hrát a běhat a šlo to poznat. Hráči starší přípravky si vyzkoušeli jaké je to hrát na větší hřiště a někteří příjemně překvapili.

Beňov 3:4 (0:3) Cagaš 2x, Ležák

Hráli:
Havelka - Grézl, Kaprál, Lysák, Hrubča, Zaoral, Ťapťuch, Krampla, Cagaš, Ležák, Hiksch, Němčák
Doma s Lošticemi
Novinka V sobotu 2.dubna k nám přijel soupeř s Loštic. Po hladkém vítězství u soupeře jsme očekávali jednoduché utkání. Soupeře jsme tlačili, ale chybělo kvalitní zakončení. Dobrému zakončení bránil i skvělý gólman hostí. Nakones jsme smůlu prolomili a nějaké branky dali.

Loštice 4:1 (1:0) Skalský 3x, Kratochvíl

Škuta- Kratochvíl, Dvorský, Bukva, Král, Ťapťuch, Cagaš, Skalský, Matula, Havelka, Němčák, Rychlík