Novinka V útery 1. srpna začínají tréninky žáků v klasickém čase od 16:30.
Utkání v Lošticích
NovinkaSK Loštice 1923 - FC Želatovice 1 : 5 ( 1 : 2 )
Góly : Skalský 2, Matula, Sedlák, Hrubča

Sestava : Volf (31min.Antoniazi P.) – Dvorský, Sedlák, Hiksch, Skalský, Matula, Čelůstka, Macháček – Havelka Š., Král Z., Hrubča, Ťapťuch, Lysák R., Rychlík M.

Od počátku utkání jsme byli lepším týmem, i když tomu stav utkání dlouho neodpovídal. Ve druhé půli jsme přeci jen dokázali proměnit gólové příležitosti a zaslouženě zvítězili.
Úvod utkání nás nezastihl v optimální pohodě a když ve 4.minutě uklouzl ve vlastním pokutovém území Dava Sedlák, soupeř otevřel skóre utkání. Naštěstí netrvalo dlouho a v 7.minutě vyrovnal po přihrávce Honzy Macháčka, Martin Skalský. Ve 12.minutě šel náš tým do vedení, když pěknou kombinační akci, po přihrávce Míšy Rychlíka, zakončil opět Martin Skalský. Zbytek poločasu byla naší trápenou v koncovce, jejímž výsledkem byla zejména tyč Míši Rychlíka a dvakrát za sebou břevno Tomáše Ťapťucha.
I ve druhé půli jsme byli aktivnější, ale snahu o gól ukončil sudí zapískáním ofsajdu, nebo náznaky šancí likvidoval výborný gólman domácích. Až v 50.minutě vybojoval míč Dominik Matula, ve spolupráci s Šimonem Havelkou a prvně jmenovaný pak střelou k tyči, poslal náš tým do dvougólového vedení. O dvě minuty později přidal další gól Dava Sedlák, po ideální nahrávce Dominika Matuly a minutu před koncem utkání vyzval opět Dominik Matula ke skórování Honzu Hrubču, který přesnou střelou, stanovil konečný účet utkání.

Doma Němčice
Novinka V neděli 7. května k nám přijel tým Němčic nad Hanou. Kluci po volném víkendu se opět těšili na hřiště a věřili, že odčinní zápas z Čechovic. Opět nám vyšla lépe první půle, kdy jsme soupeře svírali a předváděli kombinační hru. Tentokrát jsme se dokázali i vícekrát prosadit. Druhá půle byla opět špatná, přestali jsme si nahrávat, kombinovat a pohybovat se. Když už jsme si vypracovali šanci, tak jsme tak dlouho čekali na zakončení, až jsme vhodnout chvíli promeškali. Druhé půle nám teď vůbec nejdou.

Němčice nad Hanou 3:1 (3:0) Skalský, Král, Dvorský

Hráli:
Antoniazi,Volf - Sedlák, Hrubča, Čelůstka, Dvorský, Havelka, Matula, Ťapťuch, Lysák, Skalský, Král, Hiksch, Macháček, Ležák, Krampla
Komedie v Čechovicích
NovinkaVe středu 26. dubna nás čekalo vložené kolo. Jeli jsme až k Prostějovu , kde nás hostil Sokol Čechovice. První poločas jsme soupeře přehrávali a vytvořili si spoustu gólových šancí. K naší smůle jsme využili jen jednu a to nás mrzelo. Druhou půli jsme opět hráli a soupeře tlačili. Soupeř těžil z rychlých brejků , z kterých nás trestal. Kluci byli okopávání, drženi, ale katastrofální rozhodčí Vachutka nic neviděl. Ještě stihl kluky při hře urážet a slovně zhazovat. Ze hry se stala komedie a s fotbalem to nemělo nic společné. K brance soupeře nás už nepustil a ještě nás nechal dokopat. Musíme na takové utkání kluky připravit a naučit je , že i tohle se děje. Za výkon v první půli musím před klukami smeknout, viděli jsme v jejich podání kombinační hru s řadou zakončení. Jen ta koncovka je naše slabina.

Sokol Čechovice 1:4 (1:0) Lysák

Hráli:Volf, Antoniazi - Sedlák, Hrubča, Čelůstka, Dvorský, Havelka, Matula, Ťapťuch, Lysák, Skalský, Král, Hiksch, Macháček, Ležák, Krampla
Doma s Konicí
NovinkaV sobotu 22. dubna nás čekal doma další tým naší soutěže. Přijel k nám tým Sokola Konice. Po zkušenosti z Konice jsme věděli co nás čeká za soupeře a že budem opět dobývat soupeřovu branku se skvělou golmankou.
Soupeřovu branku jsme ostřelovali, ale né a né zakončit přesně. Ke gólu nám pomohl až faul soupeře v pokutovém území a následně s přehledem proměněný pokutový kop. Pokračovali jsme v tlaku. Na další branku jsme museli čekat dalších deset minut, kdy se prosadil individuálně Marťa Skalský. Poslední branky jsme se dočkali až v závěru, kdy se po brejku prosadil krásně Zdeňa Král.
Jsme rádi, že se kluci proti dobře bránícímu soupeři dokázali prosadit a uspět. Mohli jsme vidět také mnoho pohledných kombinací se zakončením. Snad se klukům vrací podzimní pohoda a fotbalovost.

Sokol Konice 3:0 (2:0) Skalský 2x, Král

Hráli:
Antoniazi (od 40.min Krampla) - Hrubča, Čelůstka, Dvorský, Havelka, Matula, Ťapťuch, Lysák, Skalský, Král, Hiksch, Macháček,
Doma se Zábřehem
NovinkaTaké o velikonoční neděli 16. dubna jsme hráli další zápas naší soutěže. Přijeli k nám hráči Sulka Zábřeh. Po minulém zápase byli kluci nabuzeni a toužili si připsat další uspěšný zápas. Soupeře jsme tlačili a nepouštěli ho na dostřel naší branky. Kluci se snažili o časté zakončení, jen se nám nedařilo prosadit. Chyběla přesnost a také soupeře držel výborný golman. Ale jen on na vše nestačil a my jsme se začali prosazovat. Konečných pět branek mohlo být klidně i dvojnásobně více, šancí jsme měli spoustu. Je jen škoda, že na branku potřebujem spoustu šancí. Šance si vytváříme, ale jen málo z nich dokážeme proměnit.

Sulko Zábřeh 5:0 (3:0) Macháček, Skalský, Krampla, Král, Čelůstka

Hráli:
Antoniazi, Volf - Hrubča, Čelůstka, Dvorský, Havelka, Matula, Ťapťuch, Lysák, Skalský, Král, Hiksch, Macháček, Ležák, Krampla
Konečně výhra v Dubu
Novinka V sobotu 8. dubna jsme jeli k dalšímu zápasu do Dubu nad Moravou. Konečně se nám vrátili někteří marodi a zlepšila se i hra. Kluci moc toužili konečně na jaře uspět a dávali do hry vše. Kvalitní soupeř také hrozil a my jsme viděli kvalitní utkání od obou týmů. Konečně jsme také stříleli a domácí golman měl hodně práce. Skvěle nám vyšel druhý poločas, kdy jsme se dostávali do mnoha šancí a konečně i přesně zakončovali. Své první góly za nás dala posila z Přerova Honza Macháček. Utkání také zdobily skvělé individuální výkony některých hráčů a bojovnost ostatních.

Dub nad Moravou 5:1 (1:0) Skalský 2x, Macháček 2x, Matula

Hráli:
Volf, Antoniazi - Sedlák, Hrubča, Čelůstka, Dvorský, Matula, Ťapťuch, Lysák, Skalský, Král, Hiksch, Macháček, Ležák, Krampla
Derby s Kozlovicemi
NovinkaV neděli 2. dubna odehráli mladší žáci další mistrovské utkání a to derby s Kozlovicemi. Do zápasu šli kluci s nadšením a touhou uspět. Jenom že jsme nezachytili úvod zápasu a snad po deseti vteřinách inkasovali. To soupeř potřeboval a zbytek zápasu se jen soustředil na odkopy, zdržování a případné brejkové situace. Nás opět zklamalo zakončení a přesnost. Chybí nám ve finální fázi pohoda a klid co měli kluci v podzimní části.

Kozlovice 1:3 (0:2) Skalský

Hráli:
Antoniazi,Volf - Hrubča, Čelůstka, Dvorský, Havelka, Matula, Ťapťuch, Lysák, Skalský, Král, Hiksch, Krampla
Zklamání na Nových sadech
NovinkaV neděli 26. března jsme se sešli k dalšímu zápasu na hřišti Nových sadů. Kromě dvou marodů jsme se sešli v plné síle. Dočkali jsme se ale velkého zklamání. Soupeř na nás v prvním poločase vletěl a než jsme zjistili, že jsme na hřišti, byl poločas a my měli čtyřgólové manko. Po promluvě v kabině jsme chtěli na soupeře vlítnout my. Zastavila nás ale nepřesnost a neproměnění šancí. Soupeř nás nakonec ke korigování výsledku nepustil a my jsme odjeli domů s prázdnou.

Nové sady 0:4 (0:4)

Sestava:
Volf, Antoniazi - Hrubča, Čelůstka, Dvorský, Havelka, Matula, Ťapťuch, Lysák, Skalský, Král, Hiksch, Zaoral, Ležák, Krampla,
Doma Jeseník
Novinka V neděli 19. března nás čekalo první utkání jarní sezóny. Na začátek nás čekal soupeř z nejtěžších a to první tým tabulky FK Jeseník. Velice smolné utkání. Soupeř byl aktivnější v prvních deseti minutách a zaslouženě šel do vedení. Po obdrženém gólu přidal náš tým na aktivitě, dobře kombinoval a dokázal si vypracovat slibné šance. Zasloužené vyrovnání přišlo z kopačky Míši Rychlíka a bylo jen škoda, že některá z dobrých příležitostí neznamenala vedoucí gól. Ve druhé půli jsme již byli výrazně lepším týmem, soupeře přehrávali, ale z mnoha šancí dokázali proměnit pouze dvě. V tomto ohledu byl soupeř velmi produktivní, neboť s ojedinělých akcí, dal dva góly a v samotném závěru, po rohovém kopu hlavou, strhl vítězství na svou stranu.

FK Jeseník 3:4 (1:1) Rychlík, Matula, Zaoral
Sestava:
Antoniazi, Volf - Hiksch, Král, Dvorský, Ťapťuch, Matula, Skalský, Lysák, Hrubča, Havelka, Krampla, Zaoral, Rychlík, Ležák, Čelůstka
Příprava s Horní Moštěnicí
Novinka V neděli 12. března nás čekal poslední přípravný zápas před prvním mistrovským utkáním. Jako soupeře jsme si pozvali hráče Horní Moštěnice. Šlo hlavně o přípravu a znovu si osvojit hru na trávě a na větším prostoru. Kluci si zastříleli a vyzkoušeli jiné pozice.

Horní Moštěnice 16:0 (6:0) Matula3x, Skalský 2x, Dvorský 2x, Lysák 2x, Hiksch 2x, Krampla 2x, Rychlík, Ťapťuch, Král

Sestava:
Antoniazi - Hrubča, Čelůstka, Dvorský, Matula, Ťapťuch, Lysák, Skalský, Král, Hiksch, Rychlík, Krampla

V neděli 19. března nás čeká od 9:00 první mistrovské utkání doma s FK Jeseník. Sraz hráčů v 8:00 na hřišti.